BZT52C5V1-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C5V1-E3-18GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT52C5V1-E3-18GICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C5V1-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C5V1-E3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 410 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 800 mV
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
410 mW