BZT52C5V1-13-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZT52C5V1-13-F |
Kuvaus | DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 5.1 V 500 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-123 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BZT52C5V1-13-F -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 2 µA @ 2 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -65°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±6% | Valmistajan laitepakkaus SOD-123 |
Teho - maksimi 500 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 60 Ohms |