BZT52C5V1-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C5V1-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT52C5V1-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C5V1-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C5V1-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 410 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT52C5V1-E3-08 -mallit
Kategoria
Teho - maksimi
410 mW
Valm.
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 800 mV
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Toleranssi
±6%