ECS-200-20-3X-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC1779TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1779CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1779DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-200-20-3X-TR
Kuvaus
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Tarkka kuvaus
20 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-200-20-3X-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
20 MHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,161" lev. (7,00mm x 4,10mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,091" (2,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm