BZT03C180-TR
DigiKeyn tuotenumero
112-BZT03C180-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZT03C180-CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT03C180-TR
Kuvaus
DIODE ZENER 180V 1.3W SOD57
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 180 V 1.3 W ±6,39% Läpivientiaukko SOD-57
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
400 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 130 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 500 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
175°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±6,39%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-57
Teho - maksimi
1.3 W