BZT03C200-TR
DigiKeyn tuotenumero
BZT03C200-TRGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT03C200-TRGICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT03C200-TR
Kuvaus
DIODE ZENER 200V 1.3W SOD57
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 200 V 1.3 W ±6% Läpivientiaukko SOD-57
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
500 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 150 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 500 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
175°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-57
Teho - maksimi
1.3 W