BAV70-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BAV70-E3-18GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAV70-E3-18GICT-ND - Cut Tape (CT)
BAV70-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAV70-E3-18
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 70V 125MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 125mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 50 mA
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2.5 µA @ 70 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
125mA (DC)