BAV70-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
BAV70-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAV70-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
BAV70-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAV70-E3-08
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 250mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAV70-E3-08 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.25 V @ 150 mA
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Käänteinen elpymisaika (trr)
6 ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 70 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Standardi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
250mA (DC)