5KP54A-E3/54
DigiKeyn tuotenumero
5KP54A-E3/54GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
5KP54A-E3/54GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5KP54A-E3/54
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
87,1V Puristusliitin 57,4A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
57,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
54V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
60V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
87,1V