15KPA54A
DigiKeyn tuotenumero
15KPA54ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
15KPA54ACT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15KPA54A
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.7VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
87,7V Puristusliitin 172,2A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
15KPA54A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
172,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
15000W (15kW)
Sarja
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
54V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
60,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
87,7V