TNPW12061K10BEEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
Suora
Susumu
Samankaltainen
Vishay Dale Thin Film
1.1 kOhms ±0,1% 0,52W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
TNPW1206
TNPW12061K10BEEA
DigiKeyn tuotenumero
541-9870-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW12061K10BEEA
Kuvaus
RES 1.1K OHM 0.1% 0.52W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TNPW12061K10BEEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)