RG3216P-1101-B-T5
DigiKeyn tuotenumero
408-RG3216P-1101-B-T5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
408-RG3216P-1101-B-T5CT-ND - Cut Tape (CT)
408-RG3216P-1101-B-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RG3216P-1101-B-T5
Kuvaus
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RG3216P-1101-B-T5 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)