RNR55H1542FSRE5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 48
Varastossa: 0
15.4 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55H1542FSRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RNR55H1542FSRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55H1542FSRE5
Kuvaus
RES 15.4K OHM 1% 1/8W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)