RNC55H1542FSRE7 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Vishay Dale
Varastossa: 48
Varastossa: 0
15.4 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H1542FSRE7
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC55H1542FSRE7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H1542FSRE7
Kuvaus
RES 15.4K OHM 1% 1/8W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H1542FSRE7 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)