RCL0612150KJNEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
150 kOhms ±5% 1W Piirivastukset Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612 Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo