ERJ-B2AJ154V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-B2AJ154V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-B2AJ154V
Kuvaus
RES SMD 150K OHM 3/4W 1206 WIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Piirivastukset Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-B2AJ154V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
Leveä 1206 (3216 metrinen), 0612
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,126" lev. (1,60mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)