MSP06A0110K0GEJ on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 1 201
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 198
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Varastossa: 0
10k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 5 tusverkot, vastusryhmät ±100ppm/°C 6-SIP
MSP06A0110K0GEJ
DigiKeyn tuotenumero
MSP10KB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSP06A0110K0GEJ
Kuvaus
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nastojen lukumäärä
6
Valmistaja
Vishay Dale
Teho elementtiä kohden
200mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Piirin tyyppi
Väylässä
Pakkaus / kotelo
6-SIP
Resistanssi (ohmia)
10k
Valmistajan laitepakkaus
6-SIP
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,590" pit. x 0,090" lev. (14,99mm x 2,29mm)
Vastusten lukumäärä
5
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,195" (4,95mm)
Vastussuhteen siirtymä
±50ppm/°C