4606X-101-103LF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 198
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 1 201
Tekniset tiedot
Vishay Dale
Varastossa: 0
10k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 5 tusverkot, vastusryhmät ±100ppm/°C 6-SIP
4606X-101-103LF
DigiKeyn tuotenumero
4606X-1-103LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4606X-101-103LF
Kuvaus
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
4606X-101-103LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
200mW
Valmistaja
Bourns Inc.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
6-SIP
Piirin tyyppi
Väylässä
Valmistajan laitepakkaus
6-SIP
Resistanssi (ohmia)
10k
Koko/mitat
0,598" pit. x 0,098" lev. (15,19mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)