ILHB0603ER600V
DigiKeyn tuotenumero
541-ILHB0603ER600VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-ILHB0603ER600VCT-ND - Cut Tape (CT)
541-ILHB0603ER600VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ILHB0603ER600V
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 100mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ILHB0603ER600V -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)