IHLP5050EZER8R2M01 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Pulse Electronics
8.2 µH Suojattu Valettu Induktori 9.5 A 22,5mOhm maks. Epästandardi
IHLP5050EZER8R2M01
DigiKeyn tuotenumero
541-IHLP5050EZER8R2M01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-IHLP5050EZER8R2M01CT-ND - Cut Tape (CT)
541-IHLP5050EZER8R2M01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP5050EZER8R2M01
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 9.5A 22.5 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
IHLP5050EZER8R2M01 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
18A
DC-resistanssi (DCR)
22,5mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)