BMMA001313508R2MV1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Walsin Technology Corporation
Varastossa: 0
8.2 µH Suojattu Valettu Induktori 9.5 A 22,5mOhm maks. Epästandardi
BMMA001313508R2MV1
DigiKeyn tuotenumero
553-BMMA001313508R2MV1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMMA001313508R2MV1
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 9.5A 22.5 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
18A
DC-resistanssi (DCR)
22,5mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)