IHLP4040DZER1R0M11
DigiKeyn tuotenumero
541-1306-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1306-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1306-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP4040DZER1R0M11
Kuvaus
FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 25 A 2,5mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
IHLP4040DZER1R0M11 -mallit
DC-resistanssi (DCR)
2,5mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,400" lev. (10,80mm x 10,16mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
20A