CSAB1040A-1R0M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CSAB1040A-1R0M |
Kuvaus | FIXED IND 1UH 21.5A 3.3 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 µH Suojattu Valettu Induktori 21.5 A 3,3mOhm maks. 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CSAB1040A-1R0M -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 3,3mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Ominaisuudet Alhainen DCR, alhaiset häviöt |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo 2-SMD |
Toleranssi ±20% | Valmistajan laitepakkaus 1040 |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,394" pit. x 0,453" lev. (10,00mm x 11,50mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 28A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |