IHLP2525BDER100M01
DigiKeyn tuotenumero
541-2572-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-2572-1-ND - Cut Tape (CT)
541-2572-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP2525BDER100M01
Kuvaus
FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Valettu Induktori 2.5 A 129mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IHLP2525BDER100M01 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
7A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
129mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,270" pit. x 0,255" lev. (6,86mm x 6,47mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,094" (2,40mm)