HCM0703-100-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM0703-100-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM0703-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0703-100-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 3.2A 77.6 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 3.2 A 77,6mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
7A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
77,6mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,260" lev. (7,10mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)