SRP7028A-100M
DigiKeyn tuotenumero
SRP7028A-100MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP7028A-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP7028A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP7028A-100M
Kuvaus
FIXED IND 10UH 3.5A 85 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 3.5 A 85mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRP7028A-100M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
85mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
14MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,260" lev. (7,30mm x 6,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A