CW0106K200JE73HS on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
6.2 kOhms ±5% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä Kierresuojattu
CW0106K200JE73HS
DigiKeyn tuotenumero
CW0106K200JE73HS-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW0106K200JE73HS
Kuvaus
RES 6.2K OHM 13W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW0106K200JE73HS -mallit
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)