CW0106K200JE12 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
6.2 kOhms ±5% 13W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
CW0106K200JE12
DigiKeyn tuotenumero
CW0106K200JE12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW0106K200JE12
Kuvaus
RES 6.2K OHM 13W 5% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CW0106K200JE12 -mallit
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 350°C
Koko/mitat
0,375" halk. x 1,781" pit. (9,52mm x 45,24mm)