CRCW0402562KFKED
DigiKeyn tuotenumero
541-562KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-562KLCT-ND - Cut Tape (CT)
541-562KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0402562KFKED
Kuvaus
RES 562K OHM 1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
562 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRCW0402562KFKED -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)