CR0402-FX-5623GLF
DigiKeyn tuotenumero
118-CR0402-FX-5623GLFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CR0402-FX-5623GLFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CR0402-FX-5623GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CR0402-FX-5623GLF
Kuvaus
RES SMD 562K OHM 1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
562 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CR0402-FX-5623GLF -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)