CMF557K6800BHEA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
7.68 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF557K6800BHEA
DigiKeyn tuotenumero
CMF557K6800BHEA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF557K6800BHEA
Kuvaus
RES 7.68K OHM 1/2W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF557K6800BHEA -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)