CMF557K6800BEEK on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Tekniset tiedot
7.68 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF557K6800BEEK
DigiKeyn tuotenumero
CMF557K6800BEEK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF557K6800BEEK
Kuvaus
RES 7.68K OHM 1/2W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMF557K6800BEEK -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)