CMF5568R100FKEB70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
Stackpole Electronics Inc
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Samankaltainen
68.1 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF5568R100FKEB70
DigiKeyn tuotenumero
CMF5568R100FKEB70-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5568R100FKEB70
Kuvaus
RES 68.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF5568R100FKEB70 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)