CMF5568R100FKBF39 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 2 155
Tekniset tiedot
68.1 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF5568R100FKBF39
DigiKeyn tuotenumero
CMF5568R100FKBF39-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5568R100FKBF39
Kuvaus
RES 68.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF5568R100FKBF39 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)