CMF5549R900FHEK
DigiKeyn tuotenumero
CMF49.9HA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF5549R900FHEK
Kuvaus
RES 49.9 OHM 1/2W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
49.9 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
CMF5549R900FHEK -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)