CMF5549R900BEEB | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CMF5549R900BEEB |
Kuvaus | RES 49.9 OHM 1/2W 0.1% AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 49.9 Ohms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CMF5549R900BEEB -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 175°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Resistanssi | Koko/mitat 0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm) |