CMF55412K00BEEK on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
412 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF55412K00BEEK
DigiKeyn tuotenumero
CMF55412K00BEEK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF55412K00BEEK
Kuvaus
RES 412K OHM 1/2W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF55412K00BEEK -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)