CMF55412K00BEEB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
412 kOhms ±0,1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF55412K00BEEB
DigiKeyn tuotenumero
CMF55412K00BEEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF55412K00BEEB
Kuvaus
RES 412K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF55412K00BEEB -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)