01M1001JF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
NTC-termistorit 1k Koaksiaalijohdon tukilevy
Vishay Thermistors Electronic Simulation, Part 1: An Innovative Approach
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
01M1001JF
DigiKeyn tuotenumero
01M1001JF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
01M1001JF
Kuvaus
THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vastuksen toleranssi
±5%
Valmistaja
Vishay Dale
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Sarja
Pituus - liitosjohdin
1,42" (36,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
Koaksiaalijohdon tukilevy
Resistanssi ohmeina @ 25°C