ND03J00102J-- on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 3 000
Tekniset tiedot
NTC-termistorit 1k Kiekko, 3,5mm halk. x 3,0mm lev.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
ND03J00102J--
DigiKeyn tuotenumero
ND03J00102J--ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ND03J00102J--
Kuvaus
THERMISTOR NTC 1KOHM 3480K DISC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
B25/85
3480K
Valmistaja
KYOCERA AVX
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Teho - maksimi
250 mW
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - liitosjohdin
1,38" (35,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi ohmeina @ 25°C
1k
Luokka
Autoteollisuus
Vastuksen toleranssi
±5%
Hyväksyntä
AEC-Q200
B-arvon toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Kiekko, 3,5mm halk. x 3,0mm lev.