VY2222M35Y5US63V5 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 22 807
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 4 562
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
Samankaltainen
KEMET
2200 pF ±20% 440VAC Keraamiset kondensaattorit Y5U (E) Säteittäinen, Kiekko
VY2222M35Y5US63V5
DigiKeyn tuotenumero
VY2222M35Y5US63V5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VY2222M35Y5US63V5
Kuvaus
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VY2222M35Y5US63V5 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
X1, Y2
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,354" halk. (9,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)