VY2222M35Y5US6UV5
DigiKeyn tuotenumero
56-VY2222M35Y5US6UV5CT-ND - Cut Tape (CT)
56-VY2222M35Y5US6UV5TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VY2222M35Y5US6UV5
Kuvaus
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF ±20% 440VAC Keraamiset kondensaattorit Y5U (E) Säteittäinen, Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VY2222M35Y5US6UV5 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
X1, Y2
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,354" halk. (9,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)