MAL214868471E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
KYOCERA AVX
470 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 3000 tuntia @ 105°C
MAL214868471E3
DigiKeyn tuotenumero
MAL214868471E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAL214868471E3
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
540 mA @ 100 Hz
Impedanssi
130 mOhms
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C