REF1320471M063B
DigiKeyn tuotenumero
478-REF1320471M063B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REF1320471M063B
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 6000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
440 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
880 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
100 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,512" halk. (13,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
6000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C