K331J15C0GH53L2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 9 509
Tekniset tiedot
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Varastossa: 51
Murata Electronics
Murata Electronics
Varastossa: 976
KYOCERA AVX
Varastossa: 825
KYOCERA AVX
330 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
K331J15C0GH53L2
DigiKeyn tuotenumero
K331J15C0GH53L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K331J15C0GH53L2
Kuvaus
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K331J15C0GH53L2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,220" (5,60mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)