K331J15C0GK53L2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Samankaltainen
KEMET
KEMET
Varastossa: 935
330 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
K331J15C0GK53L2
DigiKeyn tuotenumero
K331J15C0GK53L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K331J15C0GK53L2
Kuvaus
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K331J15C0GK53L2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,220" (5,60mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)