K221K10X7RF5UH5
DigiKeyn tuotenumero
BC2672CT-ND - Cut Tape (CT)
BC2672TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K221K10X7RF5UH5
Kuvaus
CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
K221K10X7RF5UH5 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,244" (6,20mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)