RDER71H221K0K1H03B
DigiKeyn tuotenumero
490-8826-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RDER71H221K0K1H03B
Kuvaus
CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
220 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
RDER71H221K0K1H03B -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,098" lev. (4,00mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)