K104M15X7RF5UL2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 11 873
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
KEMET
KEMET
0.1 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K104M15X7RF5UL2
DigiKeyn tuotenumero
K104M15X7RF5UL2-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K104M15X7RF5UL2
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K104M15X7RF5UL2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,220" (5,60mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)