K104M10X7RF5UH5
DigiKeyn tuotenumero
56-K104M10X7RF5UH5CT-ND - Cut Tape (CT)
56-K104M10X7RF5UH5TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K104M10X7RF5UH5
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,244" (6,20mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)